Servis zařízení Apple - iPhone, iPad, Macbook a Apple Watch
Volejte Po-Pá 10-18h, So 10-17h (+420) 735 246 246
Problematika Touch ID

Podařilo se vám poškodit Home tlačítko a nyní nefunguje? Oprava home tlačítka je většinou velmi nákladná, ale existují způsoby jak provést opravu za výrazně nižší náklady. Veškeré informace o této problematice naleznete v tomto článku.

 

 


Výměna home tlačítka u modelů iPhone 4/4s/5/5c
U těchto modelů je výměna bezproblémová. Stačí vyměnit tlačítko a home button bude plně funkční. 

 

 


Výměna home tlačítka u modelů iPhone 5s/6/6+/6s/6s+
V tomto případě je již tlačítko s funkcí čtení otisku prstu (Touch ID). Po výměně tlačítka za nové přestane fungovat otisk prstu z důvodu párovaní původního tlačítka se základní deskou, mechanicky je však tlačítko po výměně funkční. 

- Plnohodnotnou výměnu tlačítka včetně funkčního Touch ID je možné provést přes náš servis. Cenu opravy u jednotlivých modelů naleznete v ceníku. Tuto opravu provádíme ve spolupráci s autorizovaným servisem Apple. 

 

Výměna home tlačítka u modelů iPhone 7/7+/8/8+

U modelů iPhone 7 a novějších je již tlačítko zcela digitální a není možné jej pouze vyměnit. Po výměně tlačítka nebude funkční ani stisk, ani otisk prstu. 

Nabízí se možné řešení: 

- Tlačítko dokážeme alespoň mechanicky (na stisk, nikoli na otisk) opravit opravným neoriginálním tlačítkem. Odezva a ovládání neoriginálního tlačítka je však částečně horší než u originálního home button. Jedná se o nejlevnější řešení opravy. Cenu opravy u jednotlivých modelů naleznete v ceníku.

 

 

 

 

 

 

Opraveno.com © 2023 - Všechna práva vyhrazena
Kopírování obsahu bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno.
Obchodní podmínky
Facebook Instagram